Hej, przyszły marketingowcu! Weź do nas dołącz :)

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pytasz czemu akurat do nas? W odpowiedzi opowiem trochę o TOBIE:

-Jesteś pewny/a siebie i kroczysz własnymi ścieżkami
-Negatywy obracasz w pozytywy
-Tryskasz energią i zniewalasz otoczenie swoim promiennym uśmiechem
-Słowo „problem” nie występuje w Twoim słowniku - zmagasz się wyłącznie z WYZWANIAMI
-Lubisz podróże i szukasz nowych doświadczeń
-PRAGNIESZ POKAZAĆ INNYM NA CO CIĘ STAĆ

Wszystko się zgadza? To składaj CV i sprawa załatwiona!

Pytasz czym będziesz się zajmował/a? OK – żadna tajemnica!

-Twoja przebojowość jest nam potrzebna do realizacji kampanii marketingowej dla sporej organizacji pozarządowej, z którą współpracujemy.

-Do Twoich zadań będzie należał kontakt face to face z klientem, udział w eventach lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych, a także promocja oraz godne reprezentowanie firmy.

Czujesz się w tym jak ryba w wodzie, prawda? Przecież kochasz wyzwania!

Chcesz dowiedzieć się więcej? To składaj CV i sprawa załatwiona!

Powiedz jeszcze, czego TY potrzebujesz?

-Dobrej lokalizacji i kawy co ranek?
-Przyjaznej atmosfery?
-Uczciwego, terminowego wynagrodzenia?
-Bonusów?
-Bezpłatnych szkoleń i możliwości rozwoju?

Według nas to powinno być standardem. Chcesz wznieść się ponad standard? To... Wiesz co robić ;)

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media