Health & Safety Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w budownictwie infrastrukturalnym i przemysłowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Health & Safety ManagerMiejsce pracy: Kraków

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • bieżące kontrolowanie i raportowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • systematyczne eliminowanie i nadzór na zagrożeniami zawodowymi oraz wypadkowymi,
  • udział w dochodzeniach powypadkowych,
  • sporządzanie dokumentacji z zakresu BHP i ochrony środowiska; przygotowywanie i analiza raportów, statystyk oraz zestawień dla potrzeb Zarządu,
  • współpraca z odpowiednimi Instytucjami w zakresie BHP,
  • opracowywanie programu szkoleń i ich prowadzenie.

WYMAGAMY:

  • wykształcenia wyższego lub podyplomowego o profilu BHP,
  • znajomości polityk, procedur i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budownictwa infrastrukturalnego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracę w międzynarodowym środowisku,
  • biegłości zawodowej w posługiwaniu się programami Excel, PowerPoint i Word,
  • samodzielności w działaniu, odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy dużych, ciekawych inwestycjach,
  • konkurencyjne warunki finansowe,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • możliwość nauki języków obcych,
  • dodatkowe szkolenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.