HeadHunter / Rekruter / Specjalista ds. Rekrutacji IT

New-Invest

Poznań, Dąbrowskiego 273, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

New-Invest IT Recruitment Sp.z o.o. specjalizująca się w rekrutacjach w branży IT - jednej z najszybciej rozwijających się branż na rynku poszukuje Konsultantów ds. sprzedaży i rekrutacji.

Nasi pracownicy to konsultanci 360 stopni - każdy z nich jest jednocześnie wyspecjalizowanym rekruterem , reasercherem, headhunterem, ale i key account managerem.

Szeroki zakres zadań pozwala na nieustanny rozwój zakresu kompetencji , a przez to sprawia, że nasza praca jest po prostu ciekawa. Jesteśmy znani z dużej skuteczności prowadzenia procesów rekrutacyjnych w branży IT oraz dużego poczucia humoru, co sprawia, że dzień pracy przebiega w luźnej i przyjemnej atmosferze.

Aktualnie poszukujemy osób z doświadczeniem w rekrutacjach, które dołączą do naszego zespołu.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Klientami oraz Kandydatami,
  • wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych Kandydatów z branży IT,
  • tworzenie harmonogramu realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • tworzenie i aktualizowanie bazy Kandydatów,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • prowadzenie spotkań i negocjacji z Klientami,

W zamian otrzymasz:

  • możliwość pracy w jednej z najprężniej rozwijających się branż na rynku – branży IT,
  • możliwość korzystania z programu szkoleniowego,
  • stabilność zatrudnienia, możliwości awansu,
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń (podstawa wynagrodzenia + pakiet prowizyjny),
  • wysoką samodzielność oraz decyzyjność w ramach prowadzonych projektów,
  • możliwość elastycznego czasu pracy- dlatego jeśli jesteś studentem to dopasujemy twój grafik do zajęć na uczeni,
  • imprezy i wyjścia integracyjne.

Wymagania

Jeśli więc możesz pochwalić się:

  • doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji (mile widziane doświadczenie w rekrutacjach z branży IT) lub doświadczeniem na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
  • znajomością metod i narzędzi rekrutacji,
  • pewnością siebie, zorganizowaniem, entuzjazmem i zaangażowaniem,
  • poczuciem humoru

...i chciałbyś/ chciałabyś stać się naszą inwestycją - prześlij CV!

Prezentacja firmy

Agencja Personalna New- Invest specjalizuje się w rekrutacjach profesjon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta