Head of Sales and Product Management

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Praca w międzynarodowej firmie z obszaru e-commerce.

Zarządzanie działem product management.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna firma z obszaru retail działająca w sektorze e-commerce. Organizacja z sukcesem operuje w wielu krajach Europy, umacniając pozycjê lidera w swojej kategorii.
Klienci uwielbiają unikatową i bogatą ofertę produktów, którą brand prezentuje w formie kampanii tematycznych.

Obecnie poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko Head of Sales and Product Management. Jest to jedna z kluczowych ról w polskim oddziale firmy.

Dużym atutem kandydatów będzie doświadczenie w działach marketingu lub domach mediowych/ agencjach reklamowych na stanowiskach z odpowiedzialnością za zespól oraz zarządzanie produktem lub projektami.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem tworzącym dział product management (15 osób)
  • Stala współpraca z top managementem firmy
  • Planowanie strategiczne harmonogramu aktywności biznesowych dla podległego działu
  • Analiza wskaźników biznesowych - performance kampanii sprzeda¿owych
  • Śledzenie i analiza trendów branżowych z obszaru home& living, lifestyle
  • Kontakt z zewnętrznymi i partnerami biznesowymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu nad wieloma projektami równolegle
  • Znakomite umiejętności analizy danych
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem; bardzo ważne są zdolności inspirowania innych oraz delegowanie zadań
  • Zainteresowanie trendami i lifestyle
  • Zrozumienie procesów, bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( codziennej komunikacji)

Oferujemy

  • Kluczową rolę w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącej liderem w swojej branży
  • Ciekawe, ambitne zadania, które wywierają realny wpływ na biznes
  • Dużą samodzielność w realizowaniu zadań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page