Head of Recruitment

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1158309

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Rekrutacji
Lokalizacja: Wrocław / model hybrydowy
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Przygotowywanie oraz wdrażanie strategii rekrutacyjnej w oparciu strategię biznesową Grupy oraz analizy i trendy rynkowe
  • Zarządzanie Działem Rekrutacji, wspieranie pracy i rozwój zespołu rekruterów a także samodzielne realizowanie procesów rekrutacyjnych
  • Realizacja celów rekrutacyjnych i wdrażanie skutecznych rozwiązań w zakresie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów oraz narzędzi rekrutacyjnych
  • Optymalizacja procedur i procesów związanych z rekrutacją
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników działu oraz systematyczne raportowanie wyników rekrutacji

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (team leader, kierownik zespołu) w obszarze rekrutacji,
  • Dobrze rozwinięte umiejętności menadżerskie, w szczególności motywowania zespołu i egzekwowania realizacji założonych celów
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii rekrutacyjnej
  • Znajomość trendów w obszarze rekrutacji i doświadczenie w prowadzeniu działań direct search
  • Kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • Silna motywacja i nastawienie na realizację założonych celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze rekrutacji IT lub Analiz.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów
  • Gwarantujemy dużo wyzwań i brak nudy oraz różnorodne projekty rekrutacyjne
  • Wspierającą atmosferę pracy w zespole pasjonatów HR
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (bezpłatna, prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland