Head of Project Delivery

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy z ugruntowaną pozycją na rynku poszukujemy

Wynagrodzenie 20 000 - 28 000 pln brutto

Zadania

  • Zarządzanie portfelami i projektami zapewniając jakość, realizację zgodnie harmonogramami oraz efektywność biznesową i finansową
  • Współuczestnictwo w kreowaniu i wdrażaniu strategii i planów rozwoju działów technologicznych w organizacji
  • Opracowywanie i wdrażanie środków kontroli zarządzania ryzykiem i planów awaryjnych
  • Monitoring i nadzór nad działowym budżetem
  • Uczestnictwo w negocjacji warunków współpracy z kluczowymi dostawcami usług na potrzeby działu/projektów
  • Zarządzanie priorytetami oraz zasadnością realizacji zadań podległych obszarów
  • Ścisła współpraca z innymi działami i klientami wewnętrznymi przy realizacji projektów strategicznych z nastawieniem na budowanie silnych relacji i doradztwo
  • Zarządzanie podległym zespołem, ze szczególnym priorytetem na rozwój kadry managerskiej
  • Działania na rzecz zwiększania digitalizacji procesów w firmie

Oczekiwania

  • Min. 10-letnie praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami i programami
  • Znajomość różnych metodyk wspierających projekty we wszystkich obszarach organizacji - sprzedaż, finanse, obsługa klienta, marketing, back-office, hr
  • Min. 5 letnie doświadczenie budowaniu, zarządzaniu i rozwoju zespołu pracowników
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku i warunkach rynkowych
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów poparta w praktyce
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz przywódcze
  • Szeroka wiedza w zakresie narzędzi wykorzystywanych w zarządzaniu projektami, tematyki architektury/infrastruktury systemów IT oraz procesów wytwarzania oprogramowania

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów np. auto służbowe, opieka medyczna, karta sportowa
  • Ciekawą pracę w organizacji z ugruntowana pozycją na rynku
  • Możliwość pracy w środowisku nowych technologii
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością tworzenia i realizacji własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl