Head of Media and Marketing Communication

Michael Page

Zielona Góra, lubuskie

Michael Page Michael Page

Z uwagi na coraz większe ambicje oraz chęć zwiększania udziałów rynkowych, poszukujemy zmotywowanego i ambitnego kandydata na stanowisko Head of Media and Marketing Communication do centrali firmy w Zielonej Górze.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży wyposażenia wnętrz, jeden z liderów swojego sektora w dziedzinie e-commerce, notujący co roku imponujące wzrosty doceniane w prestiżowych rankingach Forbes, Pulsu Biznesu, czy Financial Times. Firma jest producentem własnych marek, dobrze znanych w Polsce, ale również docenianych coraz bardziej za granicą.

Opis stanowiska

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowych ukierunkowanych na wzrost świadomości marki oraz zwiększenie sprzedaży
  • Wybór odpowiednich kanałów komunikacji offline i online; planowanie i synchronizacja działań w czasie, zakup mediów
  • Budowanie silnej pozycji marki i wizerunku firmy w kanale B2C i B2B
  • Zarządzanie lokalnymi i międzynarodowymi kampaniami ATL i Digital
  • Dbanie o spójność komunikacji we wszystkich mediach
  • Ocena efektywności działań w odniesieniu do wyników sprzedaży i określonych KPI, rekomendowanie usprawnień i stała optymalizacja
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych
  • Współpraca z agencjami marketingowymi i poddostawcami przy tworzeniu spotów telewizyjnych i innych materiałów reklamowych; adaptacje materiałów na rynki zagraniczne
  • Współpraca z domami mediowymi oraz innymi partnerami mediowymi
  • Odpowiedzialność za budżet mediowy,za przetargi lokalne i międzynarodowe oraz rozliczenia
  • Ocena perspektywy rozwoju rynku i ekspansji, współtworzenie strategii marketingowej wejścia na nowe rynki
  • Rozwój i rozbudowa zespołu odpowiedzialnego za komunikację marketingową i media
  • Raportowanie do Zarządu

Profil kandydata

  • Min. 7-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką, tworzeniu planów marketingowych oraz planowaniu i zakupie mediów (TV oraz digital)
  • Znajomość narzędzi komunikacji offline i online w branży B2C
  • Umiejętność mierzenia efektywności prowadzonych działań oraz współpracy z agencjami marketingowymi
  • Mierzalne sukcesy w przeprowadzaniu działań marketingowych dla nowych marek
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji na rynki międzynarodowe
  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • Kluczowe stanowisko w strukturach bardzo prężnie rozwijającej się firmy w przyszłościowym sektorze
  • Możliwość rozwoju kariery w ramach organizacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zielona Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page