Head of Legal and Operations (PRS.Deweloper)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zaangażuje się w rozwój spółki i będzie współpracowała bezpośrednio z inwestorem.

Jest to idealna rola dla osób z doświadczeniem od strony prawnej w branży nieruchomości (również kancelarie), lub w operacjach w branży hotelarskiej, która chciałaby dołączyć do prężnej i ambitnej organizacji i nie boi się wyzwań.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej spółki z sektora nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, z uwagi na rozwój szukamy osoby na stanowisko Head of Legal & Operations/ Dyrektor ds. Prawnych i Operacyjnych.

Opis stanowiska

  • Współpraca przy odbiorze budynków i przygotowanie do działalności operacyjnej.
  • Współtworzenie i realizacja strategii firmy w zakresie operacyjnego funkcjonowania budynków.
  • Rozwój produktu poprzez aktywny udział w procesie projektowania i przygotowywania nowych inwestycji.
  • Odpowiedzialność za wszelkie aspekty prawne w spółce.
  • Opiniowanie i zatwierdzanie nowych umów.
  • Odpowiedzialność za nowe pomysły rozwoju biznesowe (aspekty komercyjne).
  • Sporządzanie dokumentacji transakcyjnej, w tym porozumień inwestycyjnych.
  • Reprezentowanie spółki na rynku.
  • Regularne planowanie oraz budżetowanie wszelkich działań operacyjnych.
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta oraz customer experience.
  • Współpraca z bankami oraz inwestorami.
  • Współpraca z innymi działami: komercyjnym, finansowym oraz marketingowym.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: prawo, ekonomia, lub pokrewne.
  • 6 lat doświadczenia na stanowisku w dziale prawnym bądź operacyjnym najlepiej w branży nieruchomości, albo hotelarskiej albo nieruchomościowej (również mile widziane kancelarie prawne ze specjalizacją Real Estate).
  • Umiejętność zadbania o skuteczny system zarządzania operacjami.
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu prawnego.
  • Otwartość na duży rozwój i szybkie działanie.
  • Otwartość na ewentualne podróże służbowe.
  • Dobra znajomość języka angielskiego jest oczekiwana.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje ogromne możliwości rozwoju wraz ze spółką, adekwatne zarobki współmierne z doświadczeniem, bonus roczny, pracę o dużej autonomii i perspektywach awansu.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page