Head of Financing (RE, Capital Markets)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba będzie bezpośrednio współpracować z Managig Director w Polsce oraz Grupą z zagranicy i kluczowym jej obowiązkiem będzie pozyskanie finansowania nowych projektów inwestycyjnych na terenie Polski.

Jest to idealna rola dla osoby, która płynnie porusza się w obszarze finansów rynków kapitałowych, posiada obszerne doświadczenie i kontakty biznesowe z zakresu współpracy z bankami, prywatnymi inwestorami, funduszami (na rynku w Polsce) oraz brały udział w procesie przygotowania obligacji. Dodatkowo osoba zaangażuje się w niektóre zagadnienia operacyjnych finansów spółki (sprawozdania finansowe, raportowanie).

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera komercyjnego, stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce i za granic, z uwagi na rozwój, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Head of Financing (Capital Markets).

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia współpraca z MD w zakresie kształtowania polityki i strategii finansowania nowych projektów inwestycyjnych,
  • Bieżący kontakt z biznesową siecią kontaktów w zakresie finansowania projektów,
  • Przygotowanie, analiza i przedstawienie nowych projektów inwestycyjnych do potencjalnych inwestorów,
  • Modelowanie finansowe transakcji w tym przygotowanie wymaganych modeli przepływów pieniężnych - Cash Flow/ prognoz finansowych Projektu,
  • Odpowiedzialność za wszelkie etapy procesu finansowania: przygotowanie materiałów informacyjnych - memorandum finansowe, poprzez procedurę przetargową, aż do zamknięcia transakcji,
  • Bieżąca współpraca z instytucjami finasowania zewnętrznego (w szczególności banki),
  • Negocjacje oraz finalne strukturyzowanie transakcji,
  • Odpowiedzialność za raportowanie do inwestorów i banków,
  • Przygotowanie złożonego procesu emisji obligacji,
  • Kontrola sprawozdań finansowych grupy spółek,
  • Efektywna współpraca z działami wewnętrznymi (prawny, asset, development etc.,)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe finansowe, lub pokrewne,
  • Minimum 8 lat doświadczenia w zakresie pozyskiwania finansowania, mile widziane na rynku nieruchomości lub bankowości, poparte sukcesami,
  • Bogata sieć kontaktów z zakresu współpracy z bankami, prywatnymi inwestorami, funduszami (na rynku w Polsce),
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu procesu emisji obligacji,
  • Samodzielność, determinacja do osiągniecia zamierzonego celu, świadomość pracy operacyjnej (hands on),
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów własnych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miękkie oraz prezentacji danych,
  • Asertywność, wysokie kompetencje negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji z perspektywą rozwoju i realizacji ciekawych, nowych projektów komercyjnych (i nie tylko), atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia - umowa b2b, bonus oraz odpowiednie narzędzia pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page