Head of Finance (m/k)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Perspektywiczna a zarazem strategiczna rola w strukturach w międzynarodowej firmy usługowej, działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych na całym świecie.(Start up w Polsce)

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Grupy Kapitałowej działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Head of Finance. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie finansami spółki w Polsce z oddziałami w wielu lokalizacjach. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego na Polskę.

Opis stanowiska

  • Duże doświadczenie w zarządzaniu płynnością finansową podczas realizacji kontraktów budowlanych, infrastrukturalnych
  • Zarządzanie stroną finansową i operacyjną w firmie budowlanej realizującej kontrakty infrastrukturalne z portfelem zamówień na poziomie kilkuset milionów złotych
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz interpretacja jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych na potrzeby Dyrektora Zarządzającego
  • Współodpowiedzialność za tworzenie i przestrzeganie procedur finansowych
  • Zarządzanie konsolidacją przepływów pieniężnych, umową cash-poolingową oraz uprawnieniami użytkowników w systemach bankowości elektronicznej
  • Współpraca z Agentem konsorcjum bankowego w zakresie operacji bankowych, prowadzenie obsługi bankowej spółek
  • Aktywne uczestnictwo w procesie pozyskiwania finansowania na dane projekty
  • Nadzór i zarządzanie bieżącą płynnością finansową i ryzykiem walutowym

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie (rachunkowość, finanse)
  • Doświadczenie w budżetowaniu i planowaniu finansowym
  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje zawodowe (ACCA, CIMA)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu finansów i controllingu
  • Wiedza z obszaru regulacji prawnych i podatkowych
  • Podstawowa znajomość MSSF/ MSR
  • Mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Predyspozycje oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesująca i perspektywiczna rola

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page