Head of E-Commerce - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta firmy z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Head of E-CommerceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • całościowe zarządzanie kanałem sprzedaży online
  • rozwój platformy na rynkach zagranicznych
  • odpowiedzialność za realizację strategii sprzedaży
  • zarządzanie ofertą produktową
  • kontrola nad efektywnością prowadzonych działań
  • optymalizacja kosztów
  • budowanie i zarządzanie zespołem ekspertów
  • raportowanie do Dyrektora Generalnego
  • zarządzanie współpracą z innymi działami (IT, logistyka, księgowość)

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane doświadczenie międzynarodowe)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania długofalowej strategii
  • bardzo dobra znajomość sprzedaży w kanale online
  • znajomość narzędzi analitycznych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i duża decyzyjność
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • możliwość  wprowadzania innowacyjnych rozwiązań
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.