Head of E-commerce (beauty) (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Oferta pracy dla osób, które wniosą swoje doświadczenie do spółki i zbudują strategię sprzedaży w kanale e-commerce. Spółka daje wolną rękę w kontekście wyboru narzędzi, ustalenia procesów i budowy struktur.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna marka kosmetyków, w którą zainwestował fundusz inwestycyjny. Obecnie trwają intensywne prace nad podniesieniem efektywności spółki i ta rola jest z etapów.

Opis stanowiska

  • całościowe zarządzanie kanałem sprzedaży online
  • tworzenie planów, budżetów, oraz celów krótko i długoterminowych
  • rozwój platformy w obszarze B2C (wdrożenie nowych funkcjonalności)
  • zarządzenie obszarem marketingu online
  • kontrola nad efektywnością prowadzonych działań, optymalizacja kosztów
  • zarządzanie procesami w firmie, oraz podległym personelem
  • budowanie i zarządzanie zespołem ekspertów
  • raportowanie do Zarządu
  • zarządzanie współpracą z innymi działami (IT, logistyka, księgowość, dział produktu)

Profil kandydata

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane doświadczenie w środowisku międzynarodowym)
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność budowania długofalowej strategii
  • bardzo dobra znajomość sprzedaży i marketingu w kanale online
  • znajomość narzędzi analitycznych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy

  • praca w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i duża decyzyjność
  • realny wpływ na rozwój firmy i budowanie zespołu
  • możliwość wdrażania nowych rozwiązań technologicznych
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy, samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page