Head of Controlling

Michael Page

Świdnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Managera Działu Kontrolingu.

Zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Finansowego. Wybrany kandydat docelowo będzie pracować blisko operacji, a jego praca będzie miała bezpośredni wpływ na biznes.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive o rozpoznawalnym brandzie ze swoimi operacjami na całym świecie

Opis stanowiska

  • Wspieranie kierownictwa poprzez wykonywanie analiz danych finansowo-księgowych dla celów kontrolno-decyzyjnych;
  • Opracowywanie rocznego Business Planu, prognozowanie, bieżąca i cykliczna analiza odchyleń;
  • Analizy rentowności wdrożenia projektów oszczędnościowych oraz nadzór nad nimi;
  • Zamknięcia miesięcy, zgodnie z należytymi standardami księgowymi i kontrolingowymi ustalonymi przez prawo i wewnętrzne rozporządzenia;
  • Planowanie, administracja i kontrola rocznych budżetów inwestycyjnych;
  • Obsługa systemu SAP oraz innych systemów wspomagających;
  • Koordynacja pracy podległej sekcji, motywowanie pracowników do rozwoju;
  • Wykonywanie wszystkich personalnych zadań wewnątrz sekcji;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub finansów, oraz w zarządzaniu zespołami;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, przy wielu projektach jednocześnie.
  • Wysokiej motywacji połączonej z zaangażowaniem i łatwością w nawiązywaniu kontaktów;
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość SAP R/3 będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej Grupy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi
  • Pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świdnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page