Head of Architecture

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad kilkunastoosobowym zespołem architektów dedykowanym pracy przy innowacyjnych projektach inwestycyjnych różnej wielkości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest zagraniczny inwestor, który rozwija działalność biura projektowego w Polsce. Firma zorientowana jest na wprowadzanie nowych technologii i innowacji na rynku nieruchomości we współpracy z najbardziej wymagającym klientami.

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem architektów,
  • nadzór nad przebiegiem procesów inwestycyjnych różnej wielkości, od willowych po budynki wielomieszkaniowe i biurowe,
  • optymalizacja procedur projektowych,
  • rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • analiza oraz monitorowanie trendów na rynku.

Profil kandydata

  • 10-letnie doświadczenie w projektach kubaturowych,
  • rozbudowana siatka kontaktów na polskim rynku (inwestorzy, deweloperzy, pośrednicy),
  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego na wszystkich etapach,
  • silne zdolności przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem,
  • znajomość technologii BIM (Archicad, Solibri),
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka francuskiego będzie atutem.

Oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie w czasie jej największego rozwoju,
  • reprezentatywne biuro w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub współpracę b2b,
  • atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie,
  • rozwój umiejętności projektowania w środowisku BIM,
  • praca nad ciekawymi projektami segmentu premium.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page