Hardware Engineer - Elektronik R&D

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Doskonała szansa dla Konstruktorów Elektroników - praca nad nowymi produktami w międzynarodowym środowisku, w samym centrum miasta!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest znany na całym świecie producent elektroniki o ugruntowanej pozycji i nieustannie rozwijających się strukturach R&D. Firma wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko doskonale wyposażonymi laboratoriami, ale również bardzo elastycznym, "turkusowym" podejściem i fantastyczną atmosferą.

Opis stanowiska

  • Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki w zastosowaniu przemysłowym
  • Projektowanie układów sterowników
  • Ocena kosztów produkcji hardware`u
  • Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC
  • Współpraca w szerokiej grupie projektowej

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze projektowania układów elektronicznych, a w szczególności elektroniki wielkoseryjnej; mile widziane doświadczenie w zrealizowanych samodzielnie projektach elektronicznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika i pokrewne kierunki)
  • Znajomość j. angielskiego - poziom min. B1/B2 (swobodna komunikacja); j. niemiecki stanowić będzie dodatkowy atut
  • Wiedza w obszarze obwodów analogowych i cyfrowych
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych oraz oprogramowania wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki
  • Podstawowe doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC
  • Mile widziane: doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów, znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki mocy (falowniki, zasilacze)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku (w duchu założeń organizacji turkusowej)
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowane obiady
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz nauka języków obcych)
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w systemie HO
  • Coroczna premia, bonus świąteczny
  • Zamykany parking rowerowy
  • Dopłata do dojazdów lub pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page