Hardware Electronics Design Engineer

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1090057

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w rozwoju, produkcji, instalacji oraz serwisie najbardziej innowacyjnych, niszowych produktów i rozwiązań technologicznych na rzecz sektora energetycznego, kolejowego oraz centrów R&D, poszukujemy: Inżyniera Elektronika - Projektanta.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów cyfrowych oraz analogowych
  • projektowanie PCB
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • tworzenie i testowanie prototypów
  • realizacja pełnych projektów od fazy konceptu po wdrożenie do produkcji
  • wsparcie działów produkcji i zakupów

Wymagane:
  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w obszarze elektroniki
  • bardzo dobra umiejętność projektowania PCB (4 warstwy i więcej)
  • doświadczenie w tworzeniu schematów
  • język angielski na poziomie min. B2

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w stabilnej, rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowy system szkoleń na terenie Polski i za granicą
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych (międzynarodowe środowisko pracy)
  • możliwość budowania kariery w międzynarodowych strukturach firmy
  • codzienny kontakt z grupą ekspertów pracującymi nad najbardziej innowacyjnymi i niszowymi produktami i rozwiązaniami technologicznymi
  • atrakcyjny pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie, program Multi Kafeteria z Benefit Systems, nauka języków obcych)

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv w języku angielskim.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy