Hardware Electronic Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Hardware Electronic Engineer

Dla naszego klienta międzynarodowego centrum R&D zajmującego się rozwiązaniami z zakresu IoT, IT, elektroniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej poszukujemy Hardware/Electronic Engineer dla branży automotive.

Firma ze skandynawskim kapitałem, która pracuje nad najbardziej zaawansowanymi dziedzinami inżynerii dla firm przemysłowych na świecie.

Wymagania:

- Min 3 lata doświadczenia w dziedzinie energoelektroniki, układów cyfrowych, procesorów, analogowa elektronika i powiązane narzędzia projektowe HW

- Praktyczne doświadczenie w temacie komaptybilnośći elektromagnetycznej

- Znajomość programowania na niskim poziomie lub doświadczenie w projektach FPGA, CPLD, ASIC –dodatkowy atut.

- Dobra znajomość angielskiego

- Mile widziane wykształcenie wyższe: magister elektroniki lub podobne

Klient oferuje:

- Rozwój w postaci udziału w różnych projektach

- Program pracy twórczej

- Wewnętrzne szkolenia

- Elastyczne godziny pracy

- Medicover oraz Multisport

- Nieformalne środowisko pracy

- Dopłata za lunch

- Pomoc przy relokacji

- Lekcje angielskiego lub niemieckiego

- Umowa o pracę

Lokalizacja firmy – przy ul. Legnickiej

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy