Opis stanowiska pracy

Firma handlowo-usługowa w branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisku: Handlowiec.

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości budowy pojazdów mechanicznych i rynku części zamiennych,
- doświadczenia w branży motoryzacyjnej(wykształcenie kierunkowe mile widziane).
- wysokich zdolności interpersonalnych,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

Do obowiązków kandydata należeć będą:

- doradztwo i pomoc techniczna,
- sprzedaż oraz profesjonalna obsługa klientów,
- utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z dotychczasowymi klientami,
- pozyskiwanie i aktywna obsługa nowych klientów.

Oferujemy:

- dołączenie do zgranego zespołu, zajmującego się sprzedażą części zamiennych i serwisem samochodów,
- możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
- stabilność zatrudnienia (w oparciu u umowę o pracę) i atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

MM Firma Handlowo-Usługowa Michał Stępniak

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta