Handlowiec

Drims

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DRIMS - prężnie działający producent drzwi wewnętrznych aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa-Mokotów lub Ząbki, Polska

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

• Sprzedaż drzwi wewnętrznych

• Pozyskiwanie klientów

• Przyjmowanie i realizacja zamówień

• Obsługa posprzedażowa klientów

• Przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb klienta

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

• Zdolności interpersonalne skierowane na pozytywną relację z klientem

• Umiejętności negocjacyjne, zaangażowanie i odpowiedzialność

• Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office – MS Excel)

• Rzetelność, realizacja planów sprzedaży

• Skuteczność w realizacji celów

• Wykształcenie min. średnie

• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość branży budowlanej w zakresie drzwi wewnętrznych

Oferujemy:

• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

• Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji, 25 lat na rynku

• Dodatkowo system premiowania uzależniony od osiąganych wyników

• Szkolenia, możliwości rozwoju i awansu

Prezentacja firmy

Drims to nie tylko drzwi. Drims to coś więcej. Wysokiej jakości d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi