Opis stanowiska pracy

Stacjonarne stanowisko w dziale handlowym stali nierdzewnej polegające na obsłudze klientów.
Samodzielne pozyskiwanie klientów B2B i utrzymywanie długotrwałych relacji.
Doradztwo w zakresie doboru produktów.
Przygotowanie ofert handlowych.
Negocjowanie kontraktów i nadzór nad ich realizacją.
Wystawianie, archiwizowanie dokumentów handlowo-magazynowych.

Oferujemy:
Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.
Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym.
Możliwość rozwoju i szkoleń.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyzsze inżynierskie.
Doświadczenie w handlu, inicjatywa i samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość programów MS Office, prawo jazdy.

Prezentacja firmy

RAFSTAL INOX to firma, której celem jest realizowanie zamówień ka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria