Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Handlowiec

Osieck, mazowieckie

Jakmet Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Handlowiec (praca stacjonarna)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość branży elektrycznej
  • sprawna obsługa komputera.
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

Obowiązki:

  • obsługa klientów oraz podtrzymywanie stałych relacji
  • ofertowanie
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych

JAKMET to firma rodzinna, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów... elektrycznych takich jak obudowy czy rozdzielnice. Działamy na na rynku od 1989 roku wykorzystując zdobyte w tym czasie doświadczenie do ciągłego ulepszania asortymentu naszych produktów i usług.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Obsługa klienta