UKR WORKER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Handlowiec

Od: UKR WORKER SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • Budowa i rozwój relacji biznesowych z potencjalnym klientem firmy,
  • Analiza rynku pod kątem pozyskiwania nowych klientów,
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych,
  • Analiza wyniku i monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (minimum 2 lata),
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności nawiązywania relacji z klientem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Analiza danych wynikowych,
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość podstawowa exel i word.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa ( uzależniona od doświadczenia i umiejętności ) wraz z prowizją,
  • Współpraca w oparciu o umowę / działalność gospodarczą,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód ( do celów służbowych ),
  • Możliwość nauki oraz zdobywania doświadczenia wśród profesjonalistów.