ManpowerGroup Sp. z o.o.

Handlowiec

Miejsce pracy: Oława

Zadania:

  • Badanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne w zakresie branż : instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji oraz inżynierii lądowej i przemysłowej.
  • Współtworzenie ofert handlowych we współpracy z handlowcem
  • Stały kontakt i budowanie długofalowych relacji z dedykowaną grupą klientów
  • Ścisła współpraca z dostawcami
  • Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Możliwość rozwoju
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, karta multisport, komputer, telefon
  • Auto służbowe
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials