4U System Sp. z o.o. Sp. K.

Handlowiec

Od: 4U System Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Łódź

Handlowiec

(Łódź, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna)

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą.

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w części do maszyn dla przemysłu oraz serwisem. Naszymi klientami są działy remontowe w zakładach produkcyjnych. W związku z otwarciem nowego biura poszukujemy osób do pracy na stanowiskach biurowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
  • znajomość programów: Excell, Word, Outlook
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane będą:

  • znajomości rynku przemysłowego (automatyka)
  • doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert, negocjacje
  • budowanie bazy klientów
  • obsługa handlowa istniejących kontrahentów

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • przyjazną atmosferę pracy, współtworzenie strategii rozwoju firmy