Opis stanowiska pracy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz, wakat 1 – 3 osoby

Opis zadań:

  • Prowadzenie działań marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze Instalacyjno - Sanitarnym, Ciepłownictwo, Energetyka, Przemysł Chemiczny, Przemysł Spożywczy, Gazowniczy itp.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, w tym ofert przetargowych
  • Zapewnienie handlowej i technicznej obsługi klientów
  • monitoring złożonych ofert;
  • realizację planów sprzedaży
  • Raportowanie sprzedaży
  • Praca w programie handlowym
  • Prowadzenie dokumentacji handlowo-technicznej (w języku polskim) Nadzór nad realizacją dostaw (Dla pracownika stacjonarnego także nadzór nad magazynem)
  • nadzorowanie należności,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy,
  • podnoszenie swojej wiedzy technicznej

Wymagania:

  • komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne) znajomość branży instalacji sanitarnej, klimatyzacji, chłodnictwa, ciepłownictwa, energetyki, automatyki, pomp - dodatkowy atut
  • preferowane min 2 letnie doświadczenie handlowe – dodatkowy atut
  • nastawienia na realizację celów sprzedaży
  • samodzielności, samoorganizacja, umiejętności pracy w warunkach stresu
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B „czynne”

Zaznaczamy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Aplikując prosimy o podanie informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu. Prosimy zaznaczyć zgłoszenia osób z orzeczeniem niepełnosprawności. Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management