Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Obsługa nowych i obecnych klientów Spółki,
  • Sprzedaż produktów i usług Spółek z Grupy kapitałowej,
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Koordynacja procesów sprzedażowych
  • Realizacja wyznaczonych budżetów

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • Znajomość branży GSM lub pokrewnej,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywności- otwartości na klienta,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego – pozwalającej na swobodną komunikację ( warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku GSM,
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz dodatkową prowizję uzależnioną od osiąganych rezultatów sprzedaży,
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Praca w miłej atmosferze

Prezentacja firmy

Spółka Global Trading Company jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management