Opis stanowiska pracy

Wiemy, że na sukces pracujemy wspólnie, zespołowo. Działamy w branży, która wymaga od nas ciągłego doskonalenia, reagowania na zmieniające się otoczenie, a jednocześnie cenieni jesteśmy za zdrowe podejście do pracy.

Poszukujemy osoby, która zasili nasz dział handlowy. Osoby, która chce się rozwijać, lubi kontakt z ludźmi, ma „żyłkę” handlowca, a do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Oferujemy miejsce pracy pozwalające na długofalowy rozwój, zwiększanie swoich kompetencji zawodowych i w grupie ludzi, która wie, że może liczyć na siebie wzajemnie.

Do najważniejszych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • analiza potrzeb klienta i na tej podstawie budowanie oferty
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • udział w procesie sprzedaży oraz bliska współpraca z pozostałymi działami realizującymi nasze projekty (analityka, programiści, serwis)

Poszukujemy osób, które będą zainteresowane rozwojem i długofalową współpracą. W naszym portfolio posiadamy wiele produktów z różnch dziedzin i oferujemy wsparcie zarówno na początku (w trakcie wdrożenia i nauki) jak i na etapie późniejszym.

Zapewniamy niezbędne narzędzia pozwalające na sprawną realizcję pracy.

Wymagania:

  • Poszukujemy osoby która ma już doświadczenie w sprzedaży B2B. Mocno pożądanymi są zdolności analityczne - nie sprzedajemy pudełek. Odpowiadamy naszą ofertą na potrzeby klientów i dobieramy odpowiednie rozwiązania z posiadanego portfolio.
  • W związku z powyższym poszukujemy osób, które potrafią wsłuchać się w potrzeby klientów i w wyniku wspólnej analizy wypracować rozwiązanie.
  • W ramach standardowych czynności działu handlowego są prezentacje, a więc doświadczenie w tym zakresie jest również pożądane.
  • Praca na tym stanowisku wymaga dyspozycyjności (spotkania w siedzibie naszych klientów) oraz czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Posługiwanie się językiem angielskim będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe plus premię za wyniki
  • pełne szkolenie i wdrożenie produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

TKomp działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premie za wyniki sprzedaży i terminową realizację projektów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta