Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy HEK Osuszacze Kompresory, poszukujemy pracowników do Działu Sprzedaży!

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • miłą atmosferę w zgranym zespole
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Nasze biuro handlowe mieści się na Bielanach Wrocławskich

Osoba pracująca w Dziale Sprzedaży HEK Osuszacze Kompresory bazuje na rozmowie handlowej z klientem, proces obsługi kontrahenta opiera na: rozmowie telefonicznej, wpisach i ofertowaniu w oparciu o oprogramowanie HEK oraz kontakt e-mail z klientem. Jest to praca stacjonarna!

Mile jest widziane zainteresowanie techniczne.

Czekamy na Ciebie!

Wymagania

  • zorientowanie na obsługę klienta drogą telefoniczną i mailową
  • wykształcenie techniczne: średnie lub wyższe
  • miłe usposobienie, konsekwencja i cierpliwość
  • umiejętność pracy w stałym zespole
  • prawo jazdy kat. B (na potrzeby dojazdu do biura)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą uzdatniającą sprężone powietrze w zakładach przemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi