Specjalista ds.sprzedaży digital media/internet/gazeta

Media Operator

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zajmująca stanowisko Handlowca odpowiedzialna będzie za:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie reklamodawców
  • Monitorowanie rynku
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Realizowanie celów sprzedażowych (praca z planem sprzedaży)
  • Budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z Klientami w oparciu o wzajemną współpracę oraz zrozumienie wzajemnych potrzeb
  • Sporządzanie raportów

Wymagania

Poszukujemy osób,które posiadają:

  •  rok doświadczenia w pracy Przedstawiciela Handlowego -  Mile widziana znajomość reklamy oraz marketingu tradycyjnego i cyfrowego (nie jest to warunek konieczny)
  •   umiejętność budowania silnych relacji z Klientem,
  •   umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży od planu do zamknięcia,
  •   dobrą organizację pracy własnej i są samodzielne,
  •   prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Obcenie tworzymy największą na Śląsku sieć bezpłatnych gazet i portali l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja