Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

Handlowiec z j.niemieckim

Wrocław, dolnośląskie

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AXIALUS High Quality Workers poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze Handlowca z j. niemieckim.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

OPIS STANOWISKA :

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej oraz rekrutacji stałych,
  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • Analiza rynku niemieckiego oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Niemiec,
  • Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe,
  • Budowanie bazy klientów - praca w systemie CRM.

Wymagania

WYMAGANIA :

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość rynku niemieckiego,
  • Nastawienie na realizację celów i planów sprzedażowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY :

  • Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością wyjazdów służbowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Internet / e-commerce