Handlowiec w branży spożywczej

Workingo Sp. z o.o.

Wrocław 50-079, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się producenta piwa rzemieślniczego i innych napojów poszukujemy kandydatów zainteresowanych współpracą i wprowadzaniem oferty na rynek regionalny/ogólnopolski, jako:

Przedstawiciel handlowy / Samodzielny handlowiec

Zakres zadań:

- sprzedaż bezpośrednia produktów firmy,

- budowanie marki,

- aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji,

- współpraca z partnerami i zespołem

Oferujemy:

- podstawę: umowa o pracę

+ atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

- pracę na bardzo dobrym i docenianym produkcie

- elastyczny czas pracy

- otwartą i przyjazną kulturę firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości branży FMCG

- min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

- kreatywności i samodzielności w kontaktach z klientami i łatwości w nawiązywaniu

  kontaktów

- zaangażowania i zorientowania na sukces

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management