Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne sprzętu Pożarniczego i Ochronnego „SUPON” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej 19 poszukuje osoby na stanowisko:

HANDLOWCA

Branża:

* chemia gospodarcza

* środki czystości

* BHP

* PPOŻ

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

* praca od poniedziałku do piątku / pełny etat

* umowa o pracę

* wynagrodzenie dwuskładnikowe: część stała oraz premia zależna od realizacji założonych zadań

* system szkoleń wdrażających

Wymagania

Obowiązki:

* przygotowywanie ofert

* wyszukiwanie zapytań ofertowych

* kontakt z dostawcami i odbiorcami

* obsługa klienta bezpośrednio w sklepie i pośrednio przez telefon email

* pozyskiwanie nowych klientów

Oczekiwania:

* wykształcenie minimum średnie

* doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

* znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

* znajomość podstawowych programów pakietu Office

* umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów z dostawcami

Prezentacja firmy

Historia Supon sięga lat 50-tych, kiedy to firma działała na rynku jako ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie