handlowiec techniczny - informatyk

Mercator

00-544 Warszawa, mazowieckie

Mercator

MERCATOR jest czołowym dostawcą elementów wyposażenia maszyn przemysłowych i urządzeń przemysłowych na rynku Polskim. Firma została założona w 1989 roku. Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju, Państwa nadbałtyckie, Białoruś, Ukrainę oraz Rosję. Odwiedź naszą stronę: www.mercator.com.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Od: Mercator
Miejsce pracy: 00-544 Warszawa

Opis firmy : renomowana firma inżynierska z 27-letnią tradycją. Dostawca osprzętu przemysłowego . Partner handlowy ważnych producentów europejskich.
Prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową firmy Mercator w Warszawie

Opis stanowiska : dobrze wyposażone stanowisko pracy w centrum Warszawy

- Korespondencja mailowa w języku polskim i angielskim
- Obsługa programu komputerowego techniczno-handlowego
- Udział w targach przemysłowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy ;
Stałe zatrudnienie , standardowe godziny pracy , wynagrodzenie proporcjonalne do talentu i osiągnięć.

Wymagania :

- wykształcenie co najmniej średnie techniczne lub ogólnokształcące
- dobra znajomość języka angielskiego

Mercator