Specjalista ds. Sprzedaży - nie wymagamy doświadczenia

TELCOP

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TELCOP jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży IT. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem kopiarek, drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na zgrany zespół chcący wspólnie budować relacje z naszymi klientami. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy stażysty celem wyszkolenia i zatrudnienia na stanowisku Specjalista do spraw sprzedaży / Handlowiec. Miejsce pracy Warszawa.

Oczekiwania:

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowy relacji
  • determinacja w osiąganiu celów
  • samodzielność
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B

Zakres Obowiązków:

Osoba na tym stanowisku zostanie przeszkolona i zdobędzie doświadczenie, potem będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opiekę nad istniejącymi klientami
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • staż płatny, wszelkie niezbędne szkolenia z zakresu sprzedaży
    Po okresie stażu:
  • etat i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość dalszego rozwoju i szkoleń
  • sam. służbowy oraz wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

CV prosimy wysyłać klikając w przycisk "Aplikuj".

1. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych RODO Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, UE L 2016, Nr 119);

Prezentacja firmy

Autoryzowany dealer Konica Minolta oraz sprawdzony partner w biznesie. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta