Handlowiec/ Sprzedawca Salonu Kazar

Kazar Footwear Sp. z o.o.

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Idealny kandydat to osoba:

  • Odnosząca się z najwyższym szacunkiem do ludzi,
  • Życzliwa innym, uczciwa i zawsze uśmiechnięta,
  • Pasjonat mody i pracy w branży modowej,
  • Otwarta na budowanie trwałych relacji z Klientami,
  • Ambitna i nastawiona na sukces,
  • Lubiąca pracę w zespole.

Wymagania

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Pewne, stałe wynagrodzenie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system prowizyjny,
  • Gwarantowany dostęp do prywatnej służby zdrowia,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet sportowo - rekreacyjny,
  • Zniżki na produktu firmowe,
  • Pomoc z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - dwa razy do roku.

Prezentacja firmy

Kazar Footwear Sp. z o.o. to właściciel marki Kazar oraz sieci sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting