Opis stanowiska pracy

Firma produkująca maszyny do sitodruku poszukuje sprzedawcy swoich produktów na terenie Polski i za granicą (oprócz obu Ameryk).

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn i urządzeń firmy poza granicami kraju
  • pozyskiwanie nowych dealerów,
  • zarządzanie dealerami, którzy sprzedają nasz produkt w różnych krajach,
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • rozliczanie się z wyników wykonanej pracy.

Kwalifikacje i umiejętności:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w branży sitodruku,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych poza granice kraju

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę plus premia od sprzedaży,
  • służbowy telefon i laptop
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Praca może być wykonywana zdalnie. Zależy nam również na osobach mobilnych, które mieszkają w miejscowościach skomunikowanych z lotniskiem.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Jako producent maszyn do sitodruku (oddział firmy amerykańskiej)n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie