HANDLOWIEC / SPRZEDAWCA B2B z językiem angielskim

Mart's

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

  • Obsługa klienta: osobista, telefoniczna, mailowa, spotkania online
  • Obsługa zamówień
  • Doradztwo i kalkulacja ofert dla klientów
  • Przygotowywanie wizualizacji produktu
  • Kompletowanie dokumentów związanych z zamówieniem
  • Wsparcie handlowca w realizacji planów sprzedażowych i doskonaleniu procesów sprzedaży
  • Szczegółowa znajomość produktów i aktualnych akcji promocyjnych
  • Udział w planowaniu i budowaniu nowych kanałów sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Reprezentowanie marki na terenie kraju i za granicą

Wymagania:

  • WARUNEK KONIECZNY: Język angielski – poziom komunikatywny/zaawansowany
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy z Klientem Biznesowym
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Obsługa Excel, Word

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój i awans wraz z rozwojem firmy
  • Współpracę z firmami krajowymi i zagranicznymi
  • Pracę głównie zdalną lub w terenie
  • Grupowe ubezpieczenie PZU
  • Stabilną pracę opartą o umowę o pracę / kontrakt b2b
  • Wynagrodzenie: podstawa do negocjacji
  • Materiały i narzędzia niezbędne do pracy
  • Zaplecze logistyczno-marketingowe
  • Miłą atmosferę w trochę zwariowanym zespole

Wymagania

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w obszarze obsługi Klientów Biznesowych
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym C1
  • Jesteś nastawiony na realizację celu
  • Ławo nawiązujesz kontakty, jesteś komunikatywny/a oraz skuteczny/a
  • Swobodnie prowadzisz rozmowy z Klientem Biznesowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w produkcji ekologicznych tore... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie