Handlowiec specjalista ds. sprzedaży szkoleń i doradztwa

Progress Project Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż szkoleń otwartych i zamkniętych oraz proponowanie usług doradczych poprzez telefoniczny, mailowy i osobisty kontakt z klientami. Pracę wspomaga system CRM z bazą już istniejących klientów B2B. Osoba zatrudniona otrzyma do obsługi czynnych klientów.

Praca w komfortowej, życzliwej atmosferze, w zgranym i zawsze chętnym do pomocy zespole, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 z wliczoną przerwą obiadową.

Zapewniamy wdrożenie w specyfikę firmy oraz zakres obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług firmy w segmencie B2B
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie kontraktów
  • Realizacja realnych celów sprzedażowych
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych
  • Posprzedażowa obsługa klienta
  • Obsługa przydzielonej bazy klientów B2B z systemu CRM
  • Współpraca z trenerami i ekspertami

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, w szczególności telefonicznych
  • Chęci do nieustannego samorozwoju
  • Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów
  • Systematyczności i konsekwencji
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności i staranności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat B

Mile widziane:

  • Znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie

My oferujemy Tobie:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (stała pensja + prowizja uzależniona od wyników + premie)
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywanych zadań
  • Dofinansowanie do Karty MultiSport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli posiadasz te cechy i chcesz uczestniczyć w życiu profesjonalnej firmy, pracować w przyjaznej atmosferze oraz nieustannie się rozwijać.

Zapraszamy do współpracy.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Jesteś kreatywny i sumienny? Dołącz do nas. <br/>Zapraszamy do współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi