Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży b2b

Viscar

Warszawa, 00-775, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Viscar jest dystrybutorem materiałów i technologii do zdobienia odzieży. Od 2011 r. specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań, urządzeń i materiałów. Wprowadzamy na polski rynek nowe technologie, współpracujemy z agencjami reklamowymi, projektantami i producentami odzieży, oraz drukarniami tekstyliów i koszulek

Poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży B2B /Handlowca.

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy aktywnej i doświadczonej osoby, której zadaniem będzie sprzedaż maszyn i urządzeń do druku, lub sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i podłoży.

Obowiązki:

Wsparcie obsługi handlowej i efektywna współpraca z istniejącymi Klientami.
Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, oraz sporządzanie ofert i negocjacji cen.
Realizacja planów sprzedażowych.
Dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej na rynku.
Przygotowywania prezentacji i raportów.

Wymagania i kluczowe umiejętności kandydata:

Poparte sukcesami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Wysokie kompetencje komunikacyjne.
Umiejętność organizacji czasu pracy, sumienność i systematyczność.
Samodzielność w  realizacji zleconych projektów.
Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) i umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
Wskazana znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
Bezterminową umowę o pracę po okresie próbnym.
Stabilne wynagrodzenie i motywujący system premiowy.
Możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
Miłą atmosferę i pracę w stałych godzinach 9-17.

Prezentacja firmy

Viscar<br/>Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa, zaopatrują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management