Oferta wyróżniona

Handlowiec / Specjalista ds. PR

40-013 Katowice, śląskie

Publicity Prasowa Promocja Biznesu

Opis stanowiska pracy

PubliCity Media Group, organizator Programu Symbol, promującego najlepsze firmy w Polsce, wydawca „Monitora Rynkowego”, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz „Monitora Biznesu”, dodatku do Rzeczpospolitej, publikujący także na portalach infor.pl oraz rp.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Poszukujemy osób utalentowanych, chcących zaistnieć w ogólnopolskich mediach oraz zrobić karierę zawodową w handlu, PR, reklamie i promocji oraz otrzymywać ponadprzeciętne wynagrodzenie za dobre wyniki w pracy.

Opis stanowiska:

Osoba przyjęta do redakcji na w/w stanowisko kontaktuje się z najwyżej postawionymi reprezentantami sfery polskiego biznesu i administracji - głównie prezesami lub członkami zarządów podmiotów gospodarczych, które potencjalnie kwalifikują się do publikacji w temacie poruszanym aktualnie na łamach Monitora Rynkowego oraz Monitora Biznesu. Zadaniem tej osoby jest pozyskanie firmy jako kontrahenta, a następnie obsługa reporterska oraz stworzenie artykułu do publikacji.

Osoba osiągająca na w/w stanowisku sukcesy przekładające się na konkretne wyniki będzie mogła liczyć na dynamiczny rozwój swojej kariery w branży medialnej. Będzie też miała możliwość poszerzania zakresu swojej pracy, a dobre rezultaty pozwolą jej sięgać po coraz wyższe wynagrodzenie.

Czas pracy obejmuje 8 godzin dziennie.

Wymagania

Oczekiwania:

  • umiejętności handlowe i nastawienie na rozwój zawodowy oparty na sprzedaży

  • ponadprzeciętna motywacja do osiągania wysokich zarobków

  • doświadczenie w handlu (najlepiej związanym z mediami) mile widziane

  • komunikatywność i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • umiejętność przekonywania przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej

  • swoboda i elokwencja w posługiwaniu się językiem polskim

  • przynajmniej elementarna wiedza o gospodarce w Polsce i na świecie

  • umiejętność redagowania tekstów prasowych

Co oferujemy:

  • umowę o pracę

  • ponadprzeciętne zarobki uzależnione od osiąganych wyników

  • zaistnienie na łamach najważniejszych dzienników społeczno-gospodarczych w Polsce

  • godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym

  • dołączenie do zespołu profesjonalistów o wysokiej renomie

  • szereg szkoleń, możliwości rozwoju, awansu oraz zdobycia stałego zatrudnienia

Monitor Rynkowy i Monitor Biznesu to ogólnopolskie niezależne dodatki... promocyjno-informacyjne, dystrybuowane z Dziennikiem Gazetą Prawną i Rzeczpospolitą. Zostały stworzone specjalnie z myślą o profesjonalnej prasowej prasowej.

Promocja to nie tylko klasyczna reklama oddziałująca na odbiorcę grą obrazu i dźwięku. To również nie tylko kampania billboardowa czy internetowa. Wszystkie te działania powinny być wzmacniane poprzez regularną obecność w prasie, zwłaszcza w poważnym, gospodarczym tytule, który umożliwi dotarcie do najbardziej decyzyjnych menedżerów, a zarazem ogromnej liczby polskich konsumentów.

Efekt to potężne uderzenie medialne, dzięki któremu można umiejętnie pokierować opinią społeczną o firmie, produkcie, usłudze, marce. Dziś, w czasach intensywnej konkurencji w każdej branży, taka opinia jest bezcenna – warto zatem o nią walczyć. Dla firm, które to rozumieją, "Monitor Rynkowy" i "Monitor Biznesu" nadają się idealnie, bo proponuje rozwiązania skrojone na miarę. W prezentacjach stawia na klasykę, stonowaną elegancję i merytoryczną jakość opisywanych treści, adekwatną do poziomu "Dziennika Gazety Prawnej" i "Rzeczpospolitej". Specjalizuje się w wywiadach, reportażach, opisach, a także formach łączonych. Redakcja od początku do końca bierze na siebie opracowanie i tworzenie publikacji, które każdorazowo podlegają bezpośredniej autoryzacji.

Jako dodatek jesteśmy wiarygodnym partnerem dla firm, które cenią sobie kształtowanie odpowiedniego wizerunku medialnego w oczach zarówno całego liczącego się w Polsce biznesu, jak i pojedynczych docelowych konsumentów.

Zespół redakcyjny tworzą sprawdzeni redaktorzy i dziennikarze o dużym doświadczeniu w redagowaniu merytorycznych prasowych tekstów wizerunkowych. Przez wiele lat zaznaczyli oni poważny udział w sukcesie największych polskich programów promocyjnych. Zdobyli zaufanie zarówno najbardziej znanych firm, jak i podmiotów, które dopiero rozpoczynają działalność i chcą postawić na budowanie wizerunku w poważnej prasie opiniotwórczej.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi