HANDLOWIEC / SALES REPRESENTATIVE

Boeing Distribution Services Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3434

Obowiązki:

Management of assigned customer accounts by processing RFQs, entering orders, handling customer requests for stock status, follow-up and reschedules orders
Provide excellent service to customers and proactively develop new accounts
• Assist the General Manager in developing and implementing strategic initiatives
Review daily the open order report and work closely with the different internal departments to ensure product availability and that customer demands are met
Monitor customer usage and forecast
Managing of military concession materials

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • AKTYWNA SPRZEDAŻ
  • OBSŁUGA KLIENTA W BIURZE SPRZEDAŻY
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA Z J. ANGIELSKIM

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : MS EXCEL - POZIOM ZAAWANSOWANY [Umiejętność 1] : JĘZYK ANGIELSKI - POZIOM B2 W MOWIE I W PIŚMIE

Miejsce pracy: ZAŁĘSKA 96, 35-322 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Telefon: 669225215

Email: edyta.wielgosz@boeingdistribution.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy