Handlowiec- rynek Belgijski (Pracownik Tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

60-193 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Axialus poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze Handlowca z j. francuskim do naszych oddziałów w Krakowie, Wrocławiu lub Poznaniu.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032

Buduj zgrany zespół razem z Nami!

OPIS STANOWISKA:

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej,
  • Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami,
  • Analiza rynku belgijskiego oraz ocena możliwości biznesowych na terenie Belgii,
  • Realizowanie wyznaczonych zadań, min. kontakty telefoniczne, spotkania handlowe, przygotowywanie ofert współpracy, negocjacje handlowe,
  • Budowanie bazy klientów - praca w systemie CRM.

Wymagania

WYMAGANIA :

  • Znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych

OFERUJEMY :

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie,
  • System prowizyjny,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością wyjazdów służbowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy.
  • Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta