HANDLOWIEC / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

SMP ELEKTRO Marcin Kowalczyk

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób nie tylko mężczyzn  ,które zbudują w spokoju portfel klientów ,a także w wolnych chwilach pomogą bezpośrednio w sprzedaży  na stanowisku Przedstawiciel Handlowy /Handlowiec .Nie oczekujemy omnibusów  z branży,ale osób ambitnych ,pragnących rozwoju i stabilnosci

Opis stanowiska:

- sprzedaż materiałów elektrycznych,

- obsługa klientów,

- utrzymywanie dobrych relacji handlowych z klientami firmy,

- realizacja zakładanych celów,

- składanie, przygotowywanie ofert, pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, (mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej)

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt GT)

- kreatywność, samodzielność, sumienność,

- wysoka kultura osobista,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- chęć rozwoju,

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

- atrakcyjne stałe wynagrodzenie+ premie, stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

- pakiet szkoleń

W CV Proszę o dopisanie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Hurtownia elektryczna SMP ELEKTRO zajmuje się sprzedażą i dystrybucją a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta