Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

handlowiec/przedstawiciel handlowy - agencja reklamowa

31-150 Kraków, małopolskie

Ragnarok Studio

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa Ragnarok Studio poszukuje osoby na stanowisko "handlowiec / przedstawiciel handlowy". Do obowiązków kandydata należeć będzie:
- pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
- kontakt i opieka nad nowo pozyskanymi klientami

Oferujemy:
- umowa o praca po okresie próbnym
- wynagrodzenie: podstawa plus prowizja
- pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
- pełną elastyczność czasu pracy
- możliwość uczestnictwa w rozwojowej branży
- możliwość stałej współpracy

Wymagania

- doświadczenia w procesie pozyskiwania klientów
- znajomość branży reklamowej
- solidności, zaangażowania

Jesteśmy krakowskim studiem promocji i rozwoju. Naszym priorytetem jest pomaganie innym... zaistnieć na mapie biznesu. Nie daj się stłamsić przez konkurencję. Zaskocz wszystkich nieszablonowymi rozwiązaniami dotyczącymi Swojej marki i stań się widoczny dla swoich potencjalnych klientów. Nie boimy się wyzwań. Kompleksowo obsłużymy nawet najbardziej wymagającego zleceniodawcę, zaczynając od zwykłych wizytówek, kończąc na ogólnopolskich kampaniach reklamowych.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja