Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową od 20 lat dostarczającą wyroby techniczne dla przemysłu, zarówno na rynek polski, jak i na rynki zagraniczne. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalne doradztwo. Stosujemy Certyfikat Jakości ISO 9001:2001. W ofercie posiadamy między innymi: amortyzatory drgań, kompensatory gumowe i metalowe, złącza rurowe, wstawki montażowe, korki pneumatyczne, węże gumowe i metalowe. Produkujemy też wyroby metalowe zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klienta. www.sobtrade.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

HANDLOWIEC (praca stacjonarna)

Miejsce pracy: biuro Ostrówek koło Łochowa

ul. Św. Jana Pawła II 4g, 07-132 Ostrówek

Zadania i zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów (stacjonarnie)
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami
  • przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych
  • dobra znajomość produktu, doradztwo w zakresie technicznym
  • analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów
  • sporadyczne wyjazdy na spotkania służbowe

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie handlowe lub techniczne, preferowane technik handlowiec, inżynieria środowiska, kierunki mechaniczne
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia. Umowa o pracę, pełen etat. Wynagrodzenie netto w przedziale: 2500-4000 złotych, w zależności od umiejętności i zaangażowania, przeszkolenie z zakresu oferowanych produktów, możliwość rozwoju zawodowego. Oferujemy niezbędne narzędzia pracy, a także prywatną opiekę medyczną. Szczegóły do ustalenia podczas procesu rekrutacyjnego.

Aplikację z klauzulą o danych osobowych należy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Sobtrade Sp. z o.o. <br/>Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową od 25 lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi