Opis stanowiska pracy

Stabilna firma handlowa, jedyny przedstawiciel na Polskę producenta włoskich uchwytów meblowych z siedzibą w centrum Warszawy, działająca od 20 lat na rynku sprzedaży akcesoriów meblowych i produktów konserwatorskich poszukuje kandydata na stanowisko stacjonarnego przedstawiciela handlowego.

Wymagania

Wymagania:
-realizowanie działań w zakresie sprzedaży produktów firmy,
-umiejętność oceny potrzeb klientów
-realizowanie planów sprzedażowych
-dbanie o dobrą współpracę z powierzonymi klientami
-komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysoka kultura osobista
-umiejętność pracy w zespole
-dobra organizacja pracy
-zaangażowanie i odpowiedzialność
-otwartość i umiejętność szybkiego uczenia się
-łatwość obsługi komputera, znajomość Microsoft Office
Dodatkowymi atutami będą:
-znajomość branży
-znajomość programu handlowego Optima
-znajomość języka angielskiego
-umiejętności techniczno-manualne
Oferujemy :
-stabilne warunki zatrudnienia z wynagrodzeniem adekwatnym do kwalifikacji i doświadczenia,
-mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy,
-pracę w miłej atmosferze, w niedużym zespole,
-niezbędne narzędzia pracy
Możliwość zatrudnienia od zaraz.
Więcej informacji pod wskazanym numerem telefonu,
kontakt telefoniczny pon-pt w godz 9-16. Prosimy o wysyłanie CV. Po 1 grudnia będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami w celu umówienia na rozmowy rekrutacyjne

Prezentacja firmy

Stabilna firma handlowa, jedyny przedstawiciel na Polskę producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie