Handlowiec Na Rynki Eksportowe

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Capricorn S.A. to przedsiębiorstwo produkcyjne, oferujące wyroby do instalacji grzewczych i sanitarnych. Nasze działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu kompleksowych rozwiązań dla instalatorów. Od momentu powstania w 1994 do dnia dzisiejszego przedsiębiorstwo utrzymuje czynne tempo rozwoju. Wysoka jakość produktów, innowacyjność, niezawodność oraz sprawny system dystrybucji zostały docenione przez naszych klientów w Polsce i zagranicą. Firma posiada własne centrum badawczo-rozwojowe oraz pracownię projektową. Aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • utrzymywaniem długofalowych, pozytywnych relacji z klientami zagranicznymi
  • konfigurowaniem ofert dla klientów, prowadzenie negocjacji handlowych
  • wsparciem i obsługą klienta w całym procesie handlowym,
  • współpracą z działem produkcji i logistyki w zakresie realizacji zamówień klientów
  • udział w targach i wystawach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego- warunek konieczny (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie w bezpośrednim pozyskiwaniu oraz współpracy z firmami na rynkach międzynarodowych
  • gotowość do podróży zagranicznych, posiadanie prawa jazdy kat. B
  • proaktywna postawa w relacji z klientami
  • dynamika w działaniu oraz postawa zorientowana na osiągnięcie celu
  • kompetencje negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznym młodym zespole
  • możliwość pracy zdalnej (preferowane miejsce zamieszkania do około 60 km od siedziby firmy)

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting