Handlowiec / Marketing / Reklama

Build-Lapse

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy handlowca (wolnego strzelca) do reklamy naszych usług (Dokumentacja filmowo-zdjęciowa z budowy), na ten czas nie jest to stała praca, piszemy raczej o dodatkowej dla osób obracających się przy budowach (właściwie to przed ich rozpoczęciem), projektach

Sama usługa polega na dostarczeniu możliwości stworzenia filmu poklatkowego z budowy oraz ujęć z powietrza. Usługa jest nowa ale wykorzystywana przez firmy budowlane oraz inwestorów (szczególnie tych zagranicznych którzy nie przebywają na miejscu a chcieliby by być na bieżąco z inwestycją)

wynagrodzenie wynosi: (wysokość wynagrodzenia kandydat pozna podczas spotkania)

X- za projekty realizowane dłużnej niż 3 miesiące,

1/2 X - za projekty poniżej 3 miesięcy,

2 X - za projekty powyżej 20 miesięcy;

przy umowie z firmą budowlaną lub inwestorem który dużo buduje, każda następna budowa w ramach zdobytego kontaktu - 1/2 X od każdej budowy

(pod pojęciem budowy rozumiem jeden punkt widokowy, jeżeli są 2 mnożymy wszystko x2)

Ujęcia z powietrza: Y - za ujęcia raz na miesiąc, 1,5 Y - za ujęcia raz na 2 tygodnie, mnogość zleceń od przekazanego kontaktu 1/2 Y od każdej budowy

ile wynosi X i Y zapraszamy do kontaktu

Prezentacja firmy

Dokumentacja filmowo-zdjęciowa z budowy (profesjonalne filmy poklatkowe,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi