Handlowiec, koordynator działu sprzedaży usług dot. ochrony danych osobowych

PC Service

Wysogotowo k. Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dwie dekady doświadczenia gwarantują, że jesteśmy firmą, która posiada mocną pozycję na polskim rynku.

Obecnie poszukujemy pracowników, z którymi będziemy mogli wyjść naprzeciw potrzebom klienta, oczekującego profesjonalnego wsparcia w zakresie Ochrony Danych Osobowych oraz Cyberbezpieczeństwa.

Stanowisko: Handlowiec, koordynator działu sprzedaży usług dot. ochrony danych osobowych

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania

Główne zadania:

  • Identyfikacja potrzeb klienta, fachowe doradztwo
  • Opracowywanie ofert i projektów marketingowych
  • Prowadzenie niezbędnej administracji procesu marketingu i sprzedaży
  • Prowadzenie kampanii telefonicznych / mailingowych
  • Spotkania sprzedażowe z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Koordynacja prac działu sprzedaży

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + motywujący system premiowania
  • Niekorporacyjny model pracy.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży handlowej
  • Znajomości podstawowych zagadnień ODO
  • Znajomości branży oświatowej
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Aktywnej współpracy z pozostałymi handlowcami oraz działem organizacyjnym
  • Umiejętności posługiwania się programami: Excel, Word i PowerPoint,
  • Łatwości przyswajania wiedzy i chęci dalszego rozwoju

Prezentacja firmy

Działamy od roku 1998. Obecnie wyspecjalizowaliśmy się w usługach z zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizje od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja Publiczna, Praca Doradztwo / Konsulting