Specjalista ds.sprzedaży

Vidal Sp. j.

02-579 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z 16 letnim doświadczeniem w branży art.biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek poszukuje energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.

Opis stanowiska pracy:

Do zadań kandydata należeć będzie między innymi:

- pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
- współpraca z obecnymi klientami firmy
- współzarządzanie e-sklepem
- współpraca z dostawcami
- docelowo stworzenie grupy handlowców

Praca na terenie Warszawy od poniedziałku do piątku 8-16.

Mile widziana znajomość branży oraz własna baza kontaktów na początek.

Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + wysoka prowizja oraz samochód służbowy i telefon. Możliwość szkoleń i awansu.

Wymagania

Wymagania

Prawo jazdy kat. B
Znajomość branży art.biurowych, materiałów eksploatacyjnych lub podobnej.
Doświadczenie na podobnym stanowisku handlowym.
Umiejętność pozyskiwania i bezpośredniej relacji z klientem.
Wstępna baza kontaktów.

Prezentacja firmy

Firma Vidal - profesjonalne zaopatrzenie biurowe, jest firmą rodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja, premie, dodatki
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie